Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski na M72.pl > Wiadomości > W Gorzowie trwa Jarmark Świąteczny. Są stoiska ze słodyczami, ozdobami, foodtrucki... [ZDJĘCIA]

W Gorzowie trwa Jarmark Świąteczny. Są stoiska ze słodyczami, ozdobami, foodtrucki... [ZDJĘCIA]- Dlaczego tu przyszliśmy? By poczuć magię świąt – mówiła nam w sobotę 16 grudnia Wioleta Kryś. Wraz z rodziną przyszła na Stary Rynek w Gorzowie, gdzie trwa właśnie Jarmark Świąteczny. Swoje stanowiska otworzyli tu handlowcy, którzy w swojej ofercie mają świąteczne upominki, ale nie tylko. Kupić można tu także tradycyjne wędliny, miód pitny, a nawet oscypki.
- Ja tu kupiłam lampki świąteczne – mówiła nam Halina Wesołkin z gorzowskiego Zawarcia.
Oprócz stoisk typowo świątecznych – dodajmy, że nie zabrakło też tych z grzanym winem – na Starym Rynku zaparkowało też kilka food tracków, które serwują zapiekanki i frytki.
- Dziś ruch jest większy niż wczoraj – mówił nam Ryszard Walczak z pracowni lamp z Sieniawie, który też rozłożył tu swoje stanowisko.
Jarmark Świąteczny potrwa do niedzieli 17 grudnia.

Przeczytaj więcej: http://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/artykul/w-gorzowie-trwa-jarmark-swiateczny-sa-stoiska-ze-slodyczami,4349089,gal,t,id,tm.html