Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski na M72.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Gorzów Wielkopolski i okolic!

GORZÓW WIELKOPOLSKI Ferie w elektronicznej dżungli w Filharmonii Gorzowskiej [ZDJĘCIA]

2019-01-18 10:31:00

Filharmonia Gorzowska na czas ferii zorganizowała zajęcia dla młodzieży "Ferie w elektronicznej dżungli". W tej dżungli pachnie szaloną muzyką, a w kolorowym gąszczu cyfrowych brzmień znaleźć można rzadkie okazy żywych dźwięków skrzypiec i gitar. Uczestnicy z pasją plączą najróżniejsze dźwięki, tworząc absolutnie wyjątkowy muzyczny ekosystem. Nad całością czuwają Piotr Bukowski i Michał Brzostek.


14 artystów z Gorzowa dostało prezydenckie stypendium [ZDJĘCIA]

2019-01-18 09:52:00

Jedni są muzykami, inni tancerzami lub projektantami mody. Każdy w tym roku dostanie od 1,5 tys. do 9 tys. zł. W czwartek 17 stycznia 14 osób odebrało prezydenckie stypendia artystyczne.


LUBUSKIE Odwołane lub przeniesione imprezy z powodu żałoby narodowej. W Słubicach będzie koncert poświęcony pamięci Pawła Adamowicza

2019-01-18 09:51:00

Żałoba narodowa z powodu tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza przypada na piątek oraz dzień pogrzebu (sobotę). Potrwa ona 26 godzin. Z powodu ogłoszonej żałoby narodowej nie odbędą się niektóre koncerty, czy też spektakle. Jedne są odwołane, a inne przeniesione na konkretny termin. Z kolei Słubice organizują koncert poświęcony pamięci Pawła Adamowicza i odwołują koncert Noworoczny. Jakie imprezy w regionie nie odbędą się?


GORZÓW WLKP. Pilne! Trwa ewakuacja Urzędu Miasta w Gorzowie. To nie są ćwiczenia! Ktoś podłożył bombę?

2019-01-17 10:33:00

Ewakuacja Urzędu Miasta w Gorzowie rozpoczęła się około godz. 11.20. Na miejscu był nasz dziennikarz. - To nie są ćwiczenia - podkreśla.


Brak prądu w Lubuskiem. W tych miejscowościach nie będzie prądu w najbliższych dniach. Bez prądu: Gorzów, Zielona Góra, Nowa Sól i nie tylko

2019-01-17 10:23:00

Brak prądu w Lubuskiem! Na portalu informacyjnym www.gazetalubuska.pl znajdziecie specjalne informatory z konkretnymi datami, godzinami i adresami, gdzie nie będzie prądu w Lubuskiem. Dlaczego w Lubuskiem nie ma prądu? Brak zasilania może być spowodowany nie tylko awarią, ale także wykonywaniem prac planowych (eksploatacyjnych, przyłączaniem nowych odbiorców, itd.). Zgłoszenia o awariach przyjmowane są przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia pod bezpłatnym numerem telefonu - 991. Enea na bieżąco informuje o awariach oraz o braku prądu w Lubuskiem. Niezbędne dane znajdziecie także na naszej stronie.


W tych zawodach już nie znajdziecie zatrudnienia. Oto lista zawodów, które do 2030 roku mogą zniknąć z rynku pracy

2019-01-17 09:42:00

Postęp technologiczny wpływa na nasze życie. Niestety wypiera on również z rynku pracy niektóre zawody. W zamian za to oferuje oczywiście inne związane bardziej z technologią. Które zawody do 2030 roku mogą zniknąć z rynku pracy? Kto ze swoją profesją może spać spokojnie?


Piękne kobiety i moc muzycznych wrażeń. Gdzie? W Klubie Studio w Gorzowie [ZDJĘCIA]

2019-01-16 09:22:00

Klub Studio w Gorzowie w piątek 11 stycznia dosłownie pękał w szwach. Powód? Znaną dyskotkę w mieście odwiedził Dj Hazel. Na parkiecie szalały dosłownie tłumy klubowiczów. Klub Studio otwarty jest w każdy piątek i sobotę od godz. 21.00 - jeśli nie macie planów na najbliższy weekend, to może wpadniecie właśnie tutaj?


Zmiany w Kodeksie Pracy. Zarobki w Polsce będą jawne? Rekrutacja pracowników będzie sprawniejsza? Projekt ustawy trafił do Sejmu.

2019-01-16 09:04:00

Wciąż niewiele firm w Polsce decyduje się na ujawnienie proponowanych zarobków w ogłoszeniu o pracę. Wysokość wynagrodzeń to temat tabu nie tylko podczas procesów rekrutacyjnych. Nie rozmawiają o nich pracownicy, a pracodawcy zobowiązują ich do utrzymania wynagrodzeń w tajemnicy. Jednak wkrótce może się to zmienić.


Gorzowski SOR po modernizacji. Dużo więcej przestrzeni i nowoczesny, najwyższej klasy sprzęt [ZDJĘCIA]

2019-01-16 08:12:00

Zmiany w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym mają poprawić warunki udzielania pomocy medycznej oraz zagwarantować najwyższą jakość usług medycznych.


Uwierzycie? To nasz Gorzów! Zgadniecie skąd zrobiono te zdjęcia? [DUŻA GALERIA]

2019-01-16 07:54:00

Przygotowaliśmy dla was zestawienie panoram Gorzowa. Są stare, nowsze i najnowsze. Wiele miejsc, z których można popatrzeć na miasto z góry, jest znanych. To choćby Schody Donikąd czy Kozacza Góra. Jednak warto wdrapać się także na inne górki. Albo na... najwyższe piętra wieżowców.