Tego należało się spodziewać. Mistrz świata – Bartosz Zmarzlik – ósmy raz z rzędu zdobył „Szczakiela” dla najlepszego polskiego zawodnika PGE Ekstraligi. Tak zdecydowali kibice w głosowaniu na doroczne nagrody, które przyznawane są w kilku kategoriach, a wręczone zostały podczas Gali PGE Ekstraligi w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton.
Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/zobaczcie-jak-prezentowaly-sie-zuzlowe-gwiazdy-na-gali-pge/ar/c2-9482701
Zobacz również:
Karawaning. Sposoby na problemy z zawieszeniem kampera
Ostrzeżenie GIS! Produkty wycofane ze sklepów ALDI, Lidl, POLOmarket, Kaufland, Auchan, Biedronka