Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski na M72.pl > Wiadomości > Wypadek w Boleminie. Nie żyje 18-letnia Natalia. Jej dwie koleżanki są ranne [WIDEO, ZDJĘCIA]

Wypadek w Boleminie. Nie żyje 18-letnia Natalia. Jej dwie koleżanki są ranne [WIDEO, ZDJĘCIA]To był potworny wypadek. Niewielki daewoo matiz praktycznie przestał istnieć. Małe auto uderzyło stroną kierowcy z autobus. Kierująca matizem 18-lwtnia Natalia zmarła w szpitalu. Autem jechały jej dwie 16-lwtnie koleżanki: Sylwia i Wiktoria. Obie są poważnie ranne, trafiły do szpitala.

Rzut oka na roztrzaskanego matiza nie pozostawia złudzeń: siła uderzenia była potężna. Poskręcana kupa metalu, gumy i plastiku w niczym nie przypomina samochodu. Autem podróżowały trzy młode kobiety. Za kierownicą siedziała 18-letnia Natalia, mieszkanka jednej z wsi w gminie Krzeszyce. Aby wydobyć ją z auta strażacy musieli ciąć blachę specjalistycznymi nożycami. Z ich relacji wynika, że młoda kobieta miała całkowicie zmiażdżone nogi. Została przetransportowana do szpitala w Gorzowie. - Zmarła pomimo wielkich starań lekarzy. Pasażerki są w szpitalu. To Sylwia i Wiktoria. Mają po 16 lat. Leżą na chirurgii dziecięcej - ciężko wzdycha Marek Waraksa, naczelnik gorzowskiej drogówki. Jak udało nam się dowiedzieć, jedna z dziewczyn ma między innymi przebite płuco, druga połamaną miednicę.

Wszystkie dziewczyny znały się, pochodziły najpewniej z jednej miejscowości. Natalia, która prowadziła matiza, nie była doświadczonym kierowcą. Prawo jazdy miała od niedawna. 6 września na facebooku pochwaliła się zdanym egzaminem „na prawko”. Zebrała za to od znajomych masę gratulacji.

Z powodu jej niewielkiego doświadczenia niektórzy internauci sugerowali, że mogło się ono przyczynić do tragedii. Jednak wstępnie wszystko wskazuje na to, że osobówka wjechała w bok autobusu, bo ten - skręcając - zajechał jej drogę. Kierowcy autokaru policja zatrzymała prawo jazdy. Jednak przebieg tragedii jest cały czas wnikliwie badany.

Wypadek wydarzył się w poniedziałek, 17 października, w Boleminie. To miejscowość położona w pobliżu Gorzowa, przebiega przez nią droga krajowa nr 22, na której doszło do tragedii.


Przeczytaj więcej: http://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/artykul/wypadek-w-boleminie-nie-zyje-18-letnia-natalia-jej-dwie,4283746,gal,t,id,tm.html