Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski na M72.pl > Wiadomości > Wyciek gazu w Kostrzynie nad Odrą. Ewakuowano mieszkańców. W miejscu awarii wybrzuszyła się ziemia [ZDJĘCIA]

Wyciek gazu w Kostrzynie nad Odrą. Ewakuowano mieszkańców. W miejscu awarii wybrzuszyła się ziemia [ZDJĘCIA]W czwartek, 11 stycznia, przed godz. 17 strażacy dostali informację , że na ul. Targowej w Kostrzynie czuć ulatniający się gaz. W jednym miejscu wybrzuszyła się nawet ziemia i słychać było syczenie.

- Na miejscu są cztery zastępy strażaków i policja. Powiadomiono też burmistrza Kostrzyna i pogotowie gazowe. Ewakuowano mieszkańców trzech domów, w sumie 11 osób - mówi dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie.

W pewnym momencie w rejonie zdarzenia było czuć silną woń gazu, ale teraz (o godz. 17.25) gazu już nie czuć. Nie mniej na miejsce dojeżdżają kolejne wozy straży pożarnej.


Przeczytaj więcej: http://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/artykul/wyciek-gazu-w-kostrzynie-nad-odra-ewakuowano-mieszkancow-w,4373801,gal,t,id,tm.html