Na niedzielę 25 czerwca mieszkańcy gorzowskich Piasków zaplanowali imprezę nad stawem Błotnym. W środku tygodnia posprzątali okolicę, na sobotę zaplanowali naprawę stojącej nad akwenem wiaty. Miejscy urzędnicy ją jednak usunęli – jak mówią - „w trosce o bezpieczeństwo”.
Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/urzednicy-zlikwidowali-wiate-pod-ktora-mieszkancy/ar/c3-9370435
Zobacz również:
Karawaning. Sposoby na problemy z zawieszeniem kampera
Ostrzeżenie GIS! Produkty wycofane ze sklepów ALDI, Lidl, POLOmarket, Kaufland, Auchan, Biedronka
Polecamy
Zapytaj o cenę!
555 zł
Zapytaj o cenę!