Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski na M72.pl > Wiadomości > Urzędnicy zlikwidowali wiatę, pod którą mieszkańcy zaplanowali spotkanie o historii stawu Błotnego

Urzędnicy zlikwidowali wiatę, pod którą mieszkańcy zaplanowali spotkanie o historii stawu Błotnego


Na niedzielę 25 czerwca mieszkańcy gorzowskich Piasków zaplanowali imprezę nad stawem Błotnym. W środku tygodnia posprzątali okolicę, na sobotę zaplanowali naprawę stojącej nad akwenem wiaty. Miejscy urzędnicy ją jednak usunęli – jak mówią - „w trosce o bezpieczeństwo”.

Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/urzednicy-zlikwidowali-wiate-pod-ktora-mieszkancy/ar/c3-9370435