Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski na M72.pl > Wiadomości > Trwają wybory Miss Doliny Środkowej Odry. Zobacz kandydatki! [ZDJĘCIA]

Trwają wybory Miss Doliny Środkowej Odry. Zobacz kandydatki! [ZDJĘCIA]Stowarzyszenie Odra dla Turystów organizuje wybory Miss Doliny Środkowej Odry. To pierwsze takie wybory, a kandydatek jest już 21. Trwa głosowanie, wciąż mogą się zgłaszać kolejne dziewczyny.

Głosowanie jest bardzo proste. Odbywa się na facebookowym profilu stowarzyszenia Odra dla Turystów. Głosujemy przez kliknięcie przycisku "Lubię to" pod zdjęciem wybranej kandydatki. Do tej pory zgłosiło się już 21 dziewczyn, ale wciąż przyjmowane są kolejne zgłoszenia. Zgłoszenia (wraz ze zdjęciami) można nadsyłać na adres: biuro@odradlaturystow.pl. Każda kandydatka może przesłać tylko jedno zdjęcie.

Głosowanie trwa! Zakończy się w sobotę, 30 września o godzinie 18. Do wtorku, 26 września, zgłosiło się 21 kandydatek (stan na godzinę 9.30).

Dla dziewczyn, które zajmą najlepsze miejsce, przewidziano nagrody. To m. in. voucher do SPA, czy nocleg dla dwóch osób w jednym z głogowskich hoteli.


Przeczytaj więcej: http://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/artykul/trwaja-wybory-miss-doliny-srodkowej-odry-zobacz-kandydatki,4258001,gal,t,id,tm.html