We wtorek 26 września bp Tadeusz Lityński podpisał dekrety tworzące diecezjalny ośrodek formacji diakonów stałych. Będzie się on mieścił w Zielonej Górze.
Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/tego-jeszcze-w-diecezji-nie-bylo-diakon-staly-bedzie/ar/c1-9466877
Zobacz również:
Karawaning. Sposoby na problemy z zawieszeniem kampera
Ostrzeżenie GIS! Produkty wycofane ze sklepów ALDI, Lidl, POLOmarket, Kaufland, Auchan, Biedronka
Polecamy
555 zł
Zapytaj o cenę!
Zapytaj o cenę!