Nie tak miały wyglądać flay-offy w wykonaniu ebut.pl Stali Gorzów. Żółto-niebiescy przystąpili do meczu z Włókniarzem Częstochowa osłabieni brakiem Adersa Thomsena. Kibiców jednak to nie zraziło. Tak dopingowali podopiecznych Stanisława Chomskiego w niedzielnym meczu.
Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/tak-kibicowaliscie-stali-gorzow-w-cwiercfinalowym-meczu-z/ar/c2-9420989
Zobacz również:
Karawaning. Sposoby na problemy z zawieszeniem kampera
Ostrzeżenie GIS! Produkty wycofane ze sklepów ALDI, Lidl, POLOmarket, Kaufland, Auchan, Biedronka
Polecamy
Zapytaj o cenę!
Zapytaj o cenę!
Zapytaj o cenę!