W sobotę 15 kwietnia w Gdańsku odbył się półfinałowy turniej Drużynowych Mistrzostw Europy. W składzie Polaków znalazł się stalowiec Szymon Woźniak. Był jednym z liderów biało-czerwonych, którzy zwyciężyli i awansowali do finału.
Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/szymon-wozniak-z-reprezentacja-polski-awansowal-do-finalu/ar/c2-9288641
Zobacz również:
Karawaning. Sposoby na problemy z zawieszeniem kampera
Ostrzeżenie GIS! Produkty wycofane ze sklepów ALDI, Lidl, POLOmarket, Kaufland, Auchan, Biedronka