Członkowie witnickiego stowarzyszenia pajONAta wraz z mieszkańcami sołectw na terenie gminy rozpoczęli akcję sadzenia drzew i krzewów. Rośliny sprawią, że małe ojczyzny wypięknieją.
Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/spolecznicy-z-witnicy-upiekszali-solectwa-w-gminie/ar/c8-9480279
Zobacz również:
Karawaning. Sposoby na problemy z zawieszeniem kampera
Ostrzeżenie GIS! Produkty wycofane ze sklepów ALDI, Lidl, POLOmarket, Kaufland, Auchan, Biedronka
Polecamy
Zapytaj o cenę!
Zapytaj o cenę!
655 zł
Zapytaj o cenę!