Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski na M72.pl > Wiadomości > Spadł śnieg i mamy pierwsze, zimowe kolizje za sobą [ZDJĘCIA]

Spadł śnieg i mamy pierwsze, zimowe kolizje za sobą [ZDJĘCIA]Sprawdziły się prognozy synoptyków. W niedzielę, 10 grudnia wieczorem nad Lubuskie nadszedł front atmosferyczny, niosący ze sobą opady śniegu. Sypnęło praktycznie na terenie całego województwa. Na drogach zrobiło się biało i ślisko, doszło do kolizji.

Nasi Czytelnicy ostrzegają m. in. przed białą i śliską drogą S3. - Ślisko jest praktycznie na całej ekspresówce, zarówno w województwie zachodniopomorskim, jak i lubuskim i dolnośląskim - mówi jeden z kierowców. Nie trzeba było długo czekać na pierwsze efekty opadów śniegu. W miejscowości Gajec niedaleko Rzepina doszło do kolizji drogowej. Niedługo później do kolizji doszło na trasie Rzepin-Słubice. Z kolei na obwodnicy Ośna Lubuskiego w rowie wylądowała ciężarówka. W tym miejscu tworzą się gigantyczne korki.

Prognozy mówią, że opady śniegu mają potrwać w nocy z niedzieli na poniedziałek. W poniedziałek nad ranem opady mają ustać, a w ciągu dnia temperatura wzrośnie do kilku stopni powyżej zera, więc śnieg najprawdopodobniej się roztopi.

Przeczytaj więcej: http://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/artykul/spadl-snieg-i-mamy-pierwsze-zimowe-kolizje-za-soba-zdjecia,4341885,gal,t,id,tm.html