W Plus Lidze właśnie ruszają play offy, lecz ekipa Cuprum Stilonu Gorzów już zakończyła swe występy w sezonie 2024-2025. To efekt zajęcia przez nią 12. lokaty po zasadniczej fazie, gwarantującej pozostanie w elicie, ale nie dającej prawa do walki o medale. Czy mogło być lepiej?
Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/siatkarze-cuprum-stilonu-gorzow-na-mecie-sezonu-zostaja-w/ar/c2-9868387
Zobacz również:
Karawaning. Sposoby na problemy z zawieszeniem kampera
Ostrzeżenie GIS! Produkty wycofane ze sklepów ALDI, Lidl, POLOmarket, Kaufland, Auchan, Biedronka
Polecamy
Zapytaj o cenę!
Zapytaj o cenę!
255 zł
Zapytaj o cenę!