Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski na M72.pl > Wiadomości > Siatkarze Cuprum Stilonu Gorzów na mecie sezonu. Zostają w elicie, choć od dawna nie widzieli wypłat

Siatkarze Cuprum Stilonu Gorzów na mecie sezonu. Zostają w elicie, choć od dawna nie widzieli wypłat


W Plus Lidze właśnie ruszają play offy, lecz ekipa Cuprum Stilonu Gorzów już zakończyła swe występy w sezonie 2024-2025. To efekt zajęcia przez nią 12. lokaty po zasadniczej fazie, gwarantującej pozostanie w elicie, ale nie dającej prawa do walki o medale. Czy mogło być lepiej?

Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/siatkarze-cuprum-stilonu-gorzow-na-mecie-sezonu-zostaja-w/ar/c2-9868387