Orlen konsekwentnie rozwija technologię wodorową w transporcie. Koncern zakupił od spółki PESA Bydgoszcz nowoczesną lokomotywę, która jest pierwszym w Polsce pojazdem szynowym, wykorzystującym napęd wodorowy. Równolegle rozpoczęły się jej testy, w których uczestniczył również "Dziennik Bałtycki".
Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/orlen-kupil-pierwsza-w-polsce-lokomotywe-wodorowa-pierwszy/ar/c3-9456011
Zobacz również:
Karawaning. Sposoby na problemy z zawieszeniem kampera
Ostrzeżenie GIS! Produkty wycofane ze sklepów ALDI, Lidl, POLOmarket, Kaufland, Auchan, Biedronka
Polecamy
Zapytaj o cenę!
Zapytaj o cenę!