Sprawdziły się prognozy synoptyków. W piątek, 17 lutego, w godzinach wieczornych, na północy Lubuskiego zaczęło mocno wiać. Na numer alarmowy szybko zaczęły spływać pierwsze zgłoszenia. Wiatr łamał drzewa i gałęzie.
Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/orkan-otto-w-lubuskiem-bardzo-mocno-wieje-lamia-sie-drzewa/ar/c8-9214741
Zobacz również:
Karawaning. Sposoby na problemy z zawieszeniem kampera
Ostrzeżenie GIS! Produkty wycofane ze sklepów ALDI, Lidl, POLOmarket, Kaufland, Auchan, Biedronka