Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski na M72.pl > Wiadomości > Marcin Wiśniewski był już siedemnaście razy bogiem wina: "Mam z tego radochę. Wiem, że ten wizerunek Bachusa żyje w mieście" WIDEO

Marcin Wiśniewski był już siedemnaście razy bogiem wina: "Mam z tego radochę. Wiem, że ten wizerunek Bachusa żyje w mieście" WIDEO


– Marcin Wiśniewski nie sprawdza się jako Bachus, to Bachus się sprawdza, jako Marcin Wiśniewski. To już jest znak równości – opisuje Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry najsłynniejszą postać Winobrania. Jak to jest być bogiem wina, o to zapytaliśmy Bachusa - Marcina Wiśniewskiego.

Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/marcin-wisniewski-byl-juz-siedemnascie-razy-bogiem-wina-mam/ar/c10-9473031