Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski na M72.pl > Wiadomości > Lublinianie oddali gorzowianom tylko jednego seta. Nie potrzebowali nawet Wilfredo Leona

Lublinianie oddali gorzowianom tylko jednego seta. Nie potrzebowali nawet Wilfredo Leona


Ostatni mecz na poziomie Plus Ligi gorzowscy siatkarze wygrali 17 stycznia. Nie zmieniło się to po kończącym zasadniczy sezon, poniedziałkowym (24 marca) spotkaniu w Lublinie. Stilonowcy zdobyli tam tylko jednego seta, przegrali dziewiąty pojedynek z rzędu i zakończyli rozgrywki na 12. miejscu.

Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/lublinianie-oddali-gorzowianom-tylko-jednego-seta-nie/ar/c2-9867973