Kto wybiera się do Poznania, powinien liczyć się z tym, że miasto jest rozkopane i trudno nim przejechać. Za to w przyszłości będzie pięknie, a w przyszłości powstanie obwodnica rowerowa najbardziej zatłoczonego centrum. Mieszkańcy Lubuskiego chętnie jeżdżą do Poznania i pewnie sami macie własne obserwacje, dotyczące tego miasta. Kliknijcie obrazek i zobaczcie zdjęcia. Przesuwajcie je strzałkami.
Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/lubicie-poznan-jest-piekny-ale-caly-rozkopany-wiedzieliscie/ar/c7-9459415
Zobacz również:
Karawaning. Sposoby na problemy z zawieszeniem kampera
Ostrzeżenie GIS! Produkty wycofane ze sklepów ALDI, Lidl, POLOmarket, Kaufland, Auchan, Biedronka
Polecamy
10000 zł
Zapytaj o cenę!
Zapytaj o cenę!