Krajowa Administracja Skarbowa zachęca trzynastą pensją, dodatkiem za wysługę lat, nagrodami jubileuszowymi. Po 15 latach służby można otrzymywać dodatkowe świadczenie za długoletnią służbę, a po 25 latach służby dodatkowe świadczenie motywacyjne lub można przejść na emeryturę. KAS prowadzi nabór pracowników w Zielonej Górze, Olszynie, Świecku i Rzepinie.
Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/jest-praca-w-lubuskiem-nabor-do-sluzby-celno-skarbowej/ar/c10-9457135
Zobacz również:
Karawaning. Sposoby na problemy z zawieszeniem kampera
Ostrzeżenie GIS! Produkty wycofane ze sklepów ALDI, Lidl, POLOmarket, Kaufland, Auchan, Biedronka
Polecamy
10000 zł
Zapytaj o cenę!