Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski na M72.pl > Wiadomości > Jest praca w Lubuskiem. Nabór do Służby Celno-Skarbowej prowadzi Krajowa Administracja Skarbowa

Jest praca w Lubuskiem. Nabór do Służby Celno-Skarbowej prowadzi Krajowa Administracja Skarbowa


Krajowa Administracja Skarbowa zachęca trzynastą pensją, dodatkiem za wysługę lat, nagrodami jubileuszowymi. Po 15 latach służby można otrzymywać dodatkowe świadczenie za długoletnią służbę, a po 25 latach służby dodatkowe świadczenie motywacyjne lub można przejść na emeryturę. KAS prowadzi nabór pracowników w Zielonej Górze, Olszynie, Świecku i Rzepinie.

Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/jest-praca-w-lubuskiem-nabor-do-sluzby-celno-skarbowej/ar/c10-9457135