Po czterech miesiącach ukończone zostały prace rozbiórkowe w budynku byłego oddziału zakaźnego szpitala miejskiego w Gorzowie. Pod koniec przyszłego roku ma tu być internat dla uczniów Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu.
Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/jak-ida-prace-nad-zamiana-szpitala-zakaznego-w-internat/ar/c5-9243975
Zobacz również:
Karawaning. Sposoby na problemy z zawieszeniem kampera
Ostrzeżenie GIS! Produkty wycofane ze sklepów ALDI, Lidl, POLOmarket, Kaufland, Auchan, Biedronka