Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski na M72.pl > Wiadomości > Inwestycje w Gorzowie. Zobaczcie, jak będzie wyglądać nasze miasto! [ZDJĘCIA]

Inwestycje w Gorzowie. Zobaczcie, jak będzie wyglądać nasze miasto! [ZDJĘCIA]Ulica Sikorskiego zamieni się w deptak. Skwer przy ul. Chrobrego, czyli tzw. Kwadrat już niebawem zmieni się nie do poznania - będzie miał nowe nasadzenia, piękne ławki i kilka dodatkowych atrakcji. Ale to nie wszystko! Przemysłówka mieszcząca się w centrum miasta zmieni się w Arsenał Kultury, a i kwartał przy którym mieściła się niegdyś Centrala Rybna zmieni swoje oblicze. W dalszej perspektywie Gorzów doczeka się też hali sportowej. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak zmieni się nasze miasto.
Przeczytaj więcej: http://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/artykul/inwestycje-w-gorzowie-zobaczcie-jak-bedzie-wygladac-nasze,4257875,gal,t,id,tm.html