Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski na M72.pl > Wiadomości > I stało się! Iga Czekalska dostała już najdroższy lek świata!

I stało się! Iga Czekalska dostała już najdroższy lek świata!


Wszyscy trzymaliśmy kciuki za małą Lubuszankę Igę. Gdy okazało się, że mieszkająca w Boczowie (gm. Torzym) dziewczynka cierpi na SMA i potrzebuje najdroższego leku świata, lokalna społeczność robiła, co mogła, by zebrać zawrotną kwotę 9 mln zł na leczenie Igi. W końcu udało się. Kwotę zebrano dosłownie w ostatniej chwili. W piątek 17 marca rodzice Igi podzielili się wspaniałą wiadomością - Iga dostała już lek.

Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/i-stalo-sie-iga-czekalska-dostala-juz-najdrozszy-lek-swiata/ar/c14-9251761