- Chcemy, żeby to chory był najważniejszy, a oddział stacjonarny nie był oddziałem szpitalnym, ale miał charakter domowy - mówi Jolanta Gintowt, nowa dyrektorka Hospicjum św. Kamila w Gorzowie.
Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/hospicjum-w-gorzowie-ma-nowa-dyrektorke-jakie-ma-plany/ar/c14-9210757
Zobacz również:
Karawaning. Sposoby na problemy z zawieszeniem kampera
Ostrzeżenie GIS! Produkty wycofane ze sklepów ALDI, Lidl, POLOmarket, Kaufland, Auchan, Biedronka
Polecamy
Zapytaj o cenę!
Zapytaj o cenę!