W sobotę 7 stycznia w Gorzowie rozpoczęła się kolejna edycja akcji „Chodźmy na spacer”. W tym roku spacery zostały zaplanowane w każdą pierwszą sobotę miesiąca.
Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/gorzowianom-spacery-sie-nie-nudza-chodzmy-na-spacer/ar/c7-9160543
Zobacz również:
Karawaning. Sposoby na problemy z zawieszeniem kampera
Ostrzeżenie GIS! Produkty wycofane ze sklepów ALDI, Lidl, POLOmarket, Kaufland, Auchan, Biedronka