Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski na M72.pl > Wiadomości > Gdzie w Gorzowie pojawią się nowe kamery? [ZDJĘCIA]

Gdzie w Gorzowie pojawią się nowe kamery? [ZDJĘCIA]Urząd już opracowuje dokumentację rozbudowy monitoringu miejskiego. Nowe kamery zostaną zamontowane na skrzyżowaniu ul. Fabrycznej z Wawrzyniaka, Kwiatowej ze Śląską, koło dworca PKP, na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z Kosynierów, ul. Estkowskiego z Orląt Lwowskich, przy al. 11 Listopada, na pętli Wieprzyce, przy rondzie Myśliborskim, na skrzyżowaniu ul. Fredry z Wyczółkowskiego, na pętli Piaski, przy rondzie Górczyńskim, na krzyżówce ul. Szarych Szeregów z ul. Okulickiego, przy ul. Fieldorfa - Nila, a także na krzyżówce ul. Piłsudskiego z Walczaka oraz ul. Jagiełły z Dąbrowskiego.

Wszystko wskazuje na to, że tak rozbudowana sieć cyfrowego nadzoru powinna być gotowa w ciągu dwóch lat. A takie, a nie inne rozmieszczenie kamer, wynika m.in. z na bieżąco aktualizowanej danych z mapy zagrożeń, która wskazuje miejsca szczególnie niebezpieczne.


Przeczytaj więcej: http://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/artykul/gdzie-w-gorzowie-pojawia-sie-nowe-kamery-zdjecia,4371079,gal,t,id,tm.html