Ubiegły rok obfitował w zbiórki złomu organizowane przez lokalne jednostki ochotniczej straży pożarnej. Druhowie zbierali pieniądze między innymi na zakup sprzętu i wyposażenia. Tym razem z taką zbiórką ruszyli druhowie z Santocka.
Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/druhowie-z-santocka-zbieraja-zlom-aby-kupic-nowy-sprzet/ar/c3-9176651
Zobacz również:
Karawaning. Sposoby na problemy z zawieszeniem kampera
Ostrzeżenie GIS! Produkty wycofane ze sklepów ALDI, Lidl, POLOmarket, Kaufland, Auchan, Biedronka
Polecamy
Zapytaj o cenę!
Zapytaj o cenę!
655 zł