U zbiegu ulic Słowiańskiej i Fredry w Gorzowie trwają już przygotowania do rozpoczęcia budowy ronda. Na jednej ze skarp wycięto już około 70 samosiejek. Czy trzeba będzie wyciąć kolejne drzewa?
Przeczytaj więcej: https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/70-drzew-poszlo-do-wycinki-budowa-ronda-przy-slowiance/ar/c3-9214237
Zobacz również:
Karawaning. Sposoby na problemy z zawieszeniem kampera
Ostrzeżenie GIS! Produkty wycofane ze sklepów ALDI, Lidl, POLOmarket, Kaufland, Auchan, Biedronka