Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski na M72.pl > Praca > Praca za granicą > Zbrojarz/Cieśla/Betoniarz

Archiwalne: Zbrojarz/Cieśla/Betoniarz

20.05.2021

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Poszukujemy pracowników do pracy bezpośrednio w duńskiej spółce budowlanej realizującej inwestycje z zakresu budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w Danii:

Zbrojarz/Cieśla/Betoniarz
miejsce pracy: Dania, nr ref. F/05/2021

Zakres obowiązków:
• Prace ogólnobudowlane
• Montaż/demontaż szalunków
• Obsługa maszyn budowlanych
Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość języka obcego - mile widziana
• Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
• Możliwość podjęcia pracy od zaraz
• Umiejętność czytania rysunków technicznych - mile widziana

Firma oferuje:

• Zatrudnienie bezpośrednio w duńskiej firmie budowlanej
• Umowa o pracę na warunkach duńskich
• Długoletnie i stabilne zatrudnienie
• Wypłaty co 2 tygodnie
• Nadgodziny płatne 50% lub 100%
• Pracę w systemie rotacyjnym 4 tygodnie/2 tygodnie
• Transport z miejsca zakwaterowania na budowę i z powrotem
• Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy

Ta oferta skierowana jest dla osób posiadających paszport Unii Europejskiej

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: biuro@unikadr.pl z oznaczeniem nr ref.: F/05/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, lub poprzez link:
Gwarantujemy poufność.