Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski na M72.pl > Dom i Ogród > Wyposażenie wnętrz > Wielkie rabaty od Verle Küchen

Archiwalne: Wielkie rabaty od Verle Küchen

21.07.2021


Uwaga! Promocja!

Zgarnij 1500 zł rabatu na baterie i zlewy w studiach Verle Küchen. Akcja promocyjna polega na zakupie mebli kuchennych wraz ze sprzętem Siemens, dzięki czemu można otrzymać 1500 zł do wykorzystania przy zakupie baterii i zlewozmywaków firmy Franke.
Wielkie rabaty od Verle Küchen
W punktach Verle Küchen wystartowała promocja, w której klienci mogą dostać rabat aż 1500 zł na baterie i zlew Franke. Dzięki temu rozwiązaniu każdy może pozwolić sobie na zakup dobrej jakości sprzętu AGD płacąc przy tym mniej. Promocja polega na zakupie mebli Verle za daną kwotę razem z co najmniej 3 urządzeniami marki Siemens.


Rabaty na zlewy i baterie Franke - szczegóły akcji
Żeby otrzymać rabat należy spełnić kilka wymogów.
Zamów meble z kolekcji Verle za minimum 18 tys. zł,
Kup co najmniej 3 urządzenia od firmy Siemens objęte promocją. Może to być urządzenie do zabudowy, płyta czy piekarnik albo sprzęt AGD wolnostojący.
Wybierz odpowiednią dla siebie baterie i zlewozmywak, na które dostaniesz 1500 zł rabatu.
Promocja trwa do 31.08.2021 r.
Regulamin akcji można sprawdzić w studiach Verle Küchen.

Meble Verle Küchen - perfekcja wykonania i świetny design

W asortymencie Verle można znaleźć najwyższej jakości meble wytwarzane na zamówienie w niemieckich fabrykach. Projekty tworzone są personalnie pod każdego klienta zwracając szczególną uwagę na metraż pomieszczenia. W studiach Verle znajdziemy sprzęty AGD światowych marek, które pozwolą nam wyposażyć dom. Dzięki niepowtarzalnemu wzornictwu meble Verle idealnie nadają się również do pralni,salonów, garderób czy łazienek.

Sprzęty AGD czołowych producentów
Dla fachowców z Verle Küchen najważniejszym atutem jest jakość urządzeń. Głównym partnerem Verle jest marka Siemens. Dzięki kooperacji tych firm, uzyskujemy rabaty i promocje pozwalające nam na zakup dobrej jakości sprzętów w niskich cenach.

Gdzie znaleźć salony Verle Küchen?
Aktualnie salony Verle liczą już 17 placówek. W przeciągu kilku miesięcy do tego zacnego grona mają dołączyć następne studia. Na stronie Verle możemy sprawdzić listę salonów(Zakładka Sieć Studiów).