Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski na M72.pl > Praca > Administacja biurowa > Pracownicy biurowi z językiem niemieckim

Archiwalne: Pracownicy biurowi z językiem niemieckim

02.07.2021

Znasz język niemiecki i szukasz pracy biurowej ? Doskonale!

Obecnie tworzymy nowy zespół i poszukujemy ok 20 osób na stanowiska biurowe: obsługa klienta, dział finansowy, administracja.

oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
- pakiet benefitów
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

zadania

- obsługa telefoniczna i mailowa klientów niemieckojęzycznych
- analiza oraz kategoryzacja zgłoszeń klientów
- dokumentowanie powstałych zgłoszeń w systemie
- w dziale finansowym: obsługa SAP, księgowanie
- w dziale administracyjnym: praca z dokumentacją, wsparcie innych działów

oczekujemy

- znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2
- nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy
- komunikatywności i chęci do pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania:

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47