Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski na M72.pl > Praca > Administacja biurowa > Pracownicy biurowi z językiem niemieckim

Archiwalne: Pracownicy biurowi z językiem niemieckim

22.07.2021

Znasz język niemiecki? Szukasz rozwiązania na rozpoczęcie pracy w wakacje?

Tworzymy nowy zespół(20 osób) do pracy w Gorzowie Wlkp. do różnych działów.

oferujemy

- pracę z językiem niemieckim w międzynarodowym środowisku
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pakiet benefitów - opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie
grupowe
- program poleceń pracowniczych

zadania

- telefoniczna i mailowa obsługa klienta niemieckiego
- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
- udzielanie informacji klientom i pomoc w rozwiązywaniu problemów
technicznych
- w dziale finansowym: obsługa SAP, księgowanie
- w dziale administracyjnym: praca z dokumentacją, wsparcie innych działów

oczekujemy

- łatwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych
- swobodnej obsług komputera
- znajomości języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym
- nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47