Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski na M72.pl > Praca > Praca za granicą > Operator maszyn do pakowania (k/m)

Archiwalne: Operator maszyn do pakowania (k/m)

15.11.2019

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko

Operator maszyn do pakowania (k/m)

Miejsce pracy: Bad Bentheim

Zakres obowiązków:

Ustawianie parametrów oraz obsługa maszyn do pakowania
Ciągłe doskonalenie i optymalizacja procesów produkcji pod względem efektywności oraz jakości
Nadzorowanie procesów produkcji, unikanie zastojów
Przeprowadzanie codziennej konserwacji maszyn oraz dokonywanie drobnych napraw
Współpraca z kierownikami zmiany oraz pracownikami produkcji

Oferujemy:

Zatrudnienie na dłuższy okres
Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 12,50 € - 14,50 € brutto/h w zależności od doświadczenia + dodatki
Szkolenie wdrożeniowe
Różnorodne możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji
Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:

Doświadczenia w pracy w zakładzie przemysłowym oraz zdolności technicznych
Rzetelności, dyspozycyjności, umiejętności pracy w grupie
Dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego – wymóg konieczny
Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy
Prawa jazdy kat. B

Concept Plus Sp. z o. o.
Biuro Lublin
ul. 3 Maja 7/ Lok.1
20-078 Lublin
+48 814400970