Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski na M72.pl > Muzyka i Edukacja > Kursy i Warszaty > Kurs programowania dla dzieci Gorzów Wielkopolski

Archiwalne: Kurs programowania dla dzieci Gorzów Wielkopolski

07.01.2020


Zaprogramowani.com zapraszają do udziału w warsztatach wprowadzających w świat programowania, tworzenia stron internetowych, aplikacji i gier, grafiki. Kursy dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat, z podziałem na grupy wiekowe. Zajęcia przygotowywane z myślą o dzieciach i młodzieży nie wymagają żadnego wcześniejszego przygotowania!
Warsztaty programowania w naszej szkole wprowadzają w tematykę programowania, ukierunkowują dalszą edukację, a także rozwijają kreatywność, znajomość nauk ścisłych, jak i języka angielskiego. Wybierając Zaprogramowanych możesz zdobyć cenne umiejętności, które pozwolą Ci wybrać przyszłe studia i pracę. Zajęcia prowadzą doświadczeni programiści, specjaliści od grafiki komputerowej i zarządzania siecią.
Większość programów nauczania zakłada cztery - dwugodzinne spotkania w miesiącu. Zajęcia nie wymagają posiadania własnego komputera przenośnego, a spotykamy się w zespołach nie większych niż 12 osób. Oferujemy dodatkowo zajęcia profilowane pozwalające rozwinąć już posiadaną wiedzę i umiejętności - uczymy podstaw, ale także zaawansowanych technik i umiejętności - w zależności od potrzeb.
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej! Już teraz zaprogramuj swoje dziecko na sukces!
Telefon: 696-094-732 oraz 608-028-852
kontakt@zaprogramowani.com
https://gorzow.zaprogramowani.com

180 zł